Nahoru a ven

dnes ráno jsem poprvé běžel po svém novém sousedství. (Vlastně jsem tu několikrát běžel, než jsme se přestěhovali do Marylandu, ale to je další příběh na další den.)

Jsem přesvědčen, že trasa, kterou jsem dnes ráno podnikl, je na cestě ven! Naštěstí to znamená jeho z kopce na cestě zpět. Nemůžu si stěžovat, ale ty první 3 mil z kopce byly brutální!
Moje nejnovější videa

Athleta Running Shorts Review.mp4
Žádné roztříštění běžících šortek pro ženy. Nová recenze Athleta HIIT It 9 v šortkách INSEAM.

Mile 3: 9:28

Mile 4: 8:27 (jo pro kopec dolů na otočení!)

Mile 5: 8:30

Mile 6: 8:56

Po běhu jsem se vrátil domů k tomu, aby byla napájena, takže jsem nemohl použít mikrovlnnou troubu k vytvoření plánovaného vitatopového parfait. Místo toho jsem udělal krásnou jogurtovou misku.

Síla byla zpět krátce poté, takže si myslím, že osud mi říkal, abych jedl toto lahodné jídlo? Také jsem přidal nějaké focení Barney Butter po focení, protože pokud nemám ořechové máslo na snídani, moje bříško se rozzlobí.

Přesvědčil jsem své Nino a Ninu, aby mi pomohly s podlahami, takže musím jít!

Udělejte to skvělý den!

OTÁZKA: Co byste jedli, kdyby dnes večer nebyla žádná moc vařit večeři?

Já: Vyjměte.

Ha.

Ale kdybych tu musel něco jíst, Real Madrid Dres pravděpodobně by to byl sýr a sušenky a ovoce.

Cíle, které vám pomohou lépe běžet – hromadí na Miles Challenge Den 1

Zdarma 30denní běžící výzva den 1. Jak stanovit svůj cíl běhu. hromada na Miles Run Challenge listopad 2021

Otázky a odpovědi – 2. únor

Otázky a odpovědi – Paris Saint-Germain Dres 2. únor

Vaše otázky z února – 2. kolo! Pojďme mluvit o … pokud byste mohli cestovat na jedno místo na světě, kde by to bylo

Jak používat metodu běhu / procházky pro dlouhé běhy

Jak používat metodu běhu/chůze pro dlouhodobý trénink maratonu. Tajemství na polovinu maratonu a plného tréninku. Proč běh/chůze m

Míle celkem Real Betis Balompie Dres a nejlepší od února 2021

Míle celkem a nejlepší od února 2021

Kolik kilometrů jste běželi tento měsíc? @RuneatrePeat Instagram Story Template pro běžce. Nejlepší běh a jí pro

Běh na Marco Island Florida 2021

Kde běžet na Marco Island Florida. Spuštění tipů pro cestování a letní plážové výlety. Florida Run Blog a